2024. 19. Bánk, József

Zsinórban a negyedik győzelem

Antal Tibor | 2016. Október 02. 00:29:07 | Utolsó frissítés: 7 éve

Labdarúgás, Megyei I. osztályú bajnokság 8. forduló

Szombaton az újonc Lajosmizsei VLC látogatott a Vasvári Pál utcába, így minden hazai szurkoló biztos győzelmet várt a kék-sárgáktól.

Gazsi János ismét bólintott

Az első gólra csupán a 10. percig kellett várni, ekkor Nébl Martin szögletét Gazsi János fejelte be. 1 – 0

A 41. percben Hernády Márk indította Fabók Krisztiánt a szélen, kinek beadását Nagy Előd értékesítette. 2 – 0

Rá két percre Holczer Csaba szerelt, és indításából Nagy Előd szerzett újabb gólt, így szünetre 3 – 0-lal vonulhattak a csapatok.

A  második játékrész ott folytatódott, ahol az első befejeződött. A 49. percben a szünetben beállt Rácz Ferenc szerzett labdát, majd középre passzolt Nagy Elődnek, aki szenzációsan centerezett Hernády Márk elé, Heró pedig nem hibázott. 4 – 0

Padozó gólszerzők plusz egy kapus

Ezt követően Evanics Zoltán Nagy Elődöt és Hernády Márkot is lecserélte már az 55. percben, ennek ellenére 2 perc múlva ismét zörgött a mizsei háló. Ismét Rácz Ferenc szerzett labdát és indította Hernády Dánielt, aki testvéréhez hasonlóan feliratkozott a gólszerzők közé. 5 – 0

A 70. percben ismét két fiatalt küldött pályára Evanics mester, így a hajrában az erőviszonyok kiegyenlítődtek, sőt a vendégeknek volt több lehetősége a gólszerzésre.

Juhász Miklós szépítő találata

A 87. percben Surman Péter kirúgását a félpályánál megcsúsztatták, Juhász Miklós pedig lefutotta védőjét, majd Mucsi mellett higgadtak gurított a hálóba, megszerezve ezzel a mizseiek becsületgólját. 5 – 1

A mérkőzés jegyzőkönyve:

Forrás:adatbank.mlsz.hu

A Bajai LSE ezzel megszerezte zsinórban 4. bajnoki győzelmét is (Akasztó 2 – 1, KHTK 3 – 1, Jánoshalma 2 – 1) és ezzel feljött a táblázaton a 3. helyre