2024. 26. Ervin

Megszakadt a BLSE győzelmi sorozata

Antal Tibor | 2016. Október 16. 21:49:15 | Utolsó frissítés: 8 éve

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 10. fordulójában a Bajai LSE a Soltvadkerti TE-t fogadta a Vasváriban. Minden hazai drukker bajai győzelmet várt, hiszen a gárda az utolsó 5 meccsét megnyerte, és ezzel az előkelő harmadik pozíciót foglalta el a tabellán a forduló előtt.

A találkozót Hímer István, az egykori NB II-es BSK edzője is megtekintette

Az első félidőben a BLSE támadgatott, ám a vadkertiek jól lezárták a területeket, és jó pár ellentámadásra is futotta az erejükből. Aztán jött a hidegzuhany a 45. percben, amikor is egy bal oldali kontratámadás végén pontosan jött a labda középre, Simon Dominik pedig az ötösről a hálóba pofozta azt. 0 – 1

A második félidőben aztán már egy másik Baját láthattuk, és egyre jobban érett az egyenlítés. A 60. percben Hernády Márk végezhetett el szabadrúgást a 16-os baloldali csücskéről, és mesterien csavarta a labdát a jobb felső sarokba. 1 – 1

Hernády Márk szabadrúgásgólja:

13 perccel később pedig Nagy Előd készített le egy labdát Gazsi Jánosnak, aki egy jó labdaátvételt követően 11 méterről bebombázta a rövidbe. 2 – 1

Ezek után a Baja el is dönthette volna végleg a 3 pont sorsát, a helyzetek azonban kimaradtak. A másik oldalon viszont  a 84. percben Csupity István nem túl erős lövése kijött Mucsiról, amit az érkező Soproni András tett a helyére. 2 – 2

A hajrában még Nagy Elődnek volt 2 lehetősége, de ezek kimaradtak, így a végeredmény 2 – 2