2024. 24. György

Dusnoki győzelem Szentistvánon

Antal Tibor | 2016. Szeptember 25. 21:40:59 | Utolsó frissítés: 8 éve

Vasárnap a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság déli csoportjában a Bajaszentistván centerpályáján a Dusnokot fogadta. A találkozót a regnáló bajnok kezdte jobban, egész pontosan egy felszabadítani igyekvő védő telibe rúgta Rónai Antalt, akiről a hálóba pattant a labda 0 – 1.

A 48. percben Bolvári Zoltán lövése megpattant egy göröngyön az amúgy remekül védő Székely Csaba előtt, ami így védhetetelenné vált 0 – 2. Rá három percre ismét Rónai volt ismét eredményes, így gyakorlatilag minden eldőlt.

Székely Csaba

A hajrában még a hazaiak legjobbja Somogyi Tibor cselezgetett, aki igaz elveszítette a labdát, de amikor visszakerült elé jó 18-ról egyből a kapuba vágta. 1 – 3

Ezt követően több gól már nem esett, a mezőnyfölényben játszó Dusnok megérdemelten vitte el a 3 pontot a megújult Gangesz parti arénából.

A mérkőzés jegyzőkönyve

Forrás:adatbank.mlsz.hu

Edzői értékelések:

Galéria:

A forduló összes eredménye és a tabella állása:

A megyei I. osztályban pedig a Bajai LSE Nagy Előd és Fabók Krisztián góljaival 2 – 1-re nyert Jánoshalmán.