2024. 19. Emma

Borsos Bálint országos bajnok!

Mogyi Bajai Birkózó Klub | 2016. Szeptember 18. 21:11:48 | Utolsó frissítés: 8 éve

Egerben rendezték szombaton az Egyetemisták Főiskolások Országos Birkózó Bajnokságát, ahol Borsos Bálint a szabadfogás 125kg-ban aranyérmet nyert, amivel kivívta a törökországi világbajnokságon való részvétel jogát.

A Testnevelési Egyetem hallgatója kötöttfogásban is dobogóra állhatott, ahol csak a junior világbajnok Lám Bálint tudta legyőzni. A Mogyi Bajai Birkózó Clubot még két versenyző képviselte Horváth Mónika (Corvinus Egyetem) 53kg-ban bronzérmes lett, Várhelyi Kristóf (Szent István Egyetem) szabadfogás 70 kg-ban 5. kötöttfogás  71kg-ban 7. helyen zárt.